לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
16
כונספרי מאמרים מה לבדוק בקניית דירה – 2 בדיקות מקדימות

מה לבדוק בקניית דירה – 2 בדיקות מקדימות

לפני שקונים דירה ישנם מספר בדיקות מקדימות שחשוב לערוך, בואו עכשיו ללמוד אילו!

אתם חולמים כבר הרבה זמן על דירה משלכם וסוף סוף החלום מתקרב בצעדי ענק. אתם עומדים לקראת רכישת הדירה הראשונה שלכם? ברכותיי! על מנת לייעל את התהליך ולמצוא את הדירה המושלמת כדאי לבצע מספר בדיקות מקדימות לדירה הפוטנציאלית:

1. בדיקת ערכה האמתי של הדירה – על מנת לוודא כי המחיר המוצע לנו הוא באמת המחיר בשוק כדאי לעשות שיעורי בית, לבצע בדיקה מקיפה ולהשוות מחירי דירות בעלות אותו הרכב באותו האזור או אזור דומה.
זאת ניתן לעשות ע"י השוואה של מחירי דירות בלוחות הנדל"ן השונים באינטרנט או אפילו לדבר עם השכנים באותו הבניין ולנסות לקבל מהם מידע. הדרך הכי בטוחה אך גם היקרה ביותר היא להיעזר בשירותים של שמאי.
2. בדיקת מיקום הדירה – מומלץ לוודא כי סביבת הדירה היא אכן אופטימלית בשבילנו מכל ההיבטים, ניתן להיעזר בשירותי מפות אינטרנטיים כמו google street view ואתר המפות הממשלתי שדרכו ניתן גם לאתר מספר גוש וחלקה לפי כתובת.
כמו כן, מומלץ לסייר באזור הדירה באופן עצמאי בימים ושעות שונים על מנת לוודא כי אין מטרדים המתרחשים בזמנים מסוימים שיכולנו לפספס.

 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

מה לבדוק כשקונים דירה מקבלן – 3 סיכונים אפשריים, מה בודקים כשקונים דירה – 3 דברים שחשוב לבדוק, למה לקנות דירה עכשיו – 2 נקודות למחשבה

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 16 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 16 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס