לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
לאזור האישי
כונספרי אודות כונס פרי

אודות כונס פרי

אם אתם מחפשים את ההזדמנות הבאה- הגעתם למקום הנכון.
כונס פרי הוא אתר מכרזים פורץ דרך בתחומו. שלא כמו אתרי מכרזים ברשת, אנו מציעים לכם גישה מקצועית למאות מכרזים חדשים בכל יום ואלפי מכרזים בכל חודש. אנחנו האתר היחידי שמעניק לכם את כל השירות בעלות בסיסית, וכך אנחנו יכולים להבטיח לכם שתמצאו את מבוקשכם במחיר הנמוך ביותר בארץ.

אתר כונס פרי הוקם על ידי חברת נגב השקעות במטרה לספק לגולשים גישה מקצועית לכלל המכרזים במשק: מכרזי ממשלה, מכרזים של מוסדות פרטיים, מכרזים של כונסי נכסים ועוד. המכרזים עוסקים בתחומים רבים, וביניהם: נדל"ן, רכבים, חברות מפירוק, עיזבונות ומיטלטלין.

כונס פרי הוא אתר מקצועי ומהימן. המידע באתרנו מתעדכן על בסיס יומי, וכך מאפשר לכם להגיש הצעות בזמן אמת ולנצל את ההזדמנויות ברגע שהן צצות. בזכות המכרזים באתר אתם יכולים להשיג את המוצרים שרציתם בהנחות גדולות, המגיעות עד ל-70% מהמחיר המקורי!

חברת נגב השקעות- החברה שמאחורי כונס פרי

כאמור, אתר המכרזים כונס פרי הוקם על ידי חברת נגב השקעות- ניהול, שיווק ויזמות. נגב השקעות היא חברה יזמית המתמחה בניהול ושיווק של נכסים ופרויקטים מתחום הנדל"ן. אנו מלווים קבלנים ומשקיעים מהארץ ומחו"ל בבחירת הפרויקט ובמימושו.

בתור חברה יזמית, נגב השקעות גאה להחזיק בקרנות הון סיכון מתחומים רבים. אנו מאמינים בשוק הנדל"ן ורואים בו תחום השקעה שגדל תמידית ומבטיח רווחים נאים. לפיכך, הקמנו את אתר כונס פרי, ובו אנו מתמקדים בכל סוגי המכרזים הנוגעים לתחום הבנייה, הפיתוח והתשתיות.

מה אנו מציעים לגולש?

אתר כונס פרי הוא אתר פורץ דרך בתחומו. שלא כמו אתרי מכרזים אחרים.

יחד עם זאת, כחלק מהחזון שלנו לפתח קהילת משתמשים אמינה ומגובשת, נבקש מכם ליצור לעצמכם כרטיס גולש עם שם משתמש וסיסמא.

היתרונות של כונס פרי

בכונס פרי תמצאו מעטפת מקצועית בכל הקשור למרכזים ממשלתיים ומכרזים פרטיים: החל ממאמרים מקצועיים, דרך טיפים לשימוש נכון, ממשק נוח לגולש, עדכון יומיומי של מכרזים ועד לתוצאות בזמן אמת.

אנו מזמינים אתכם לשמור עימנו על קשר, הן באמצעות דף יצירת הקשר באתר והן באמצעות דף הפייסבוק שלנו. צוות האתר זמין לכל בקשה או תקלה, וכחלק מאמנת השירות שלנו, אנחנו דואגים לטפל בכל פניה במהירות וברצינות.

בשם חברת נגב השקעות, מפעילת אתר כונס פרי, אנחנו מאחלים לכם גלישה נעימה והצלחה רבה במכרזים. 

טלפון: 072-3201266

X המבצע לזמן מוגבל!

מצטפים היום ונהנים מגישה ללוחות האתר לכל החיים!
מנוי לכל החיים מוגדר לתקופה של 15 שנים מתום תקופת ימי הניסיון. ובהתאם לתנאי השימוש בתקנון האתר.

הירשמו היום וקבלו 14 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 14 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס