לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים מתמחרים על נכסים? 4 טיפים שחובה לקרוא!

מתמחרים על נכסים? 4 טיפים שחובה לקרוא!

התמחרות כונס נכסים - התמחרות היא השלב הלפני אחרון ברכישת נכס מכינוס נכסים, בו נקבע המחיר הסופי של הנכס. ריכזנו בשבילכם בכונס Free מידע ומספר טיפים.

מה היא התמחרות?

התמחרות על נכס, היא בעצם מכרז, שבו המשתתפים שהוזמנו ע"י כונס הנכסים מציעים מחירים. ההצעה הזוכה בהתמחרות עוברת לאישור של שופט, שאחריה הזוכה משלם, ומקבל את הנכס, נקי מכל חוב או שיעבוד.

 איך התמחרות עובדת?

ההתמחרות היא השלב הלפני אחרון ברכישת נכס מכונס נכסים, והיא מתבצעת לאחר התרשמות מהנכס, מילוי טפסים, והגשת הצעה בכתב. ההתמחרות מתחילה בסכום ההצעה הגבוהה ביותר בכתב, והיא מסתיימת כשמשתתף מציע סכום, ואף משתתף אחר לא מציע הצעה גבוהה יותר. המחיר הסופי, מושפע בעיקר מכמה המשתתפים האחרים מוכנים להציע.

 מה קורה אחרי שזוכים?

ההצעה הזוכה עוברת כאמור לאישור של שופט. הסף הנהוג לאישור של שופט לרכישת נכס מכינוס, הוא 30% מתחת לערך הריאלי של הנכס לפי שנקבע ע"י השמאי מטעם כונס הנכסים. מסיבה זו, מומלץ לא להציע סכום נמוך יותר.

 מה עם בעל הנכס המקורי?

בעל הנכס שעוקל, מקבל הזדמנות להשוות את ההצעה הזוכה, ובכך לזכות בנכס, אך מקרים כאלה הם נדירים ביותר. נדיר שאדם שאיבד את דירתו עקב חובות, יהיה מסוגל זמן קצר מאוחר יותר לרכוש את הנכס מחדש.

 

בכונס Free תוכלו למצוא רשימה מקיפה של נכסים בכינוס

למידע נוסף על כינוס נכסים, תוכלו לקרוא את כתבתנו: 8 עצות לרכישה חכמה

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס