לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
לאזור האישי
כונספרי כונס פרי ב- ויקיפדיה

כונס פרי ב- ויקיפדיה

כונס Free היא החברה המובילה בתחום כינוס נכסים ומכרזים. לכונס פרי ממשק חדשני ויעיל הנותן גישה נוחה למאגר המעודכן באופן שוטף של נכסים, רכבים, עזבונות, פירוק ועוד הנמצאים בהליך כינוס נכסים.

 

המלל שנכתב בויקפדיה

כונס פרי

"כונס פרי" (כונסFREE ) היא הפלטפורמה הראשונה בישראל, המותירה לאזרחים להיחשף אל נכסים שהוכרזו למכירה על ידי כינוס נכסים, מכרזי ממשלה, ומכרזים של מוסדות פרטיים מתחומים מגוונם, בהם תחום הנדל"ן, ענף הרכבים, עזבונות, חברות מפרוק ומטלטלין. הרחשים אודות הנכסים הנמכרים באמצעות כינוס נכסים, הובילו רבים למסקנה, כי רק המקורבים לצלחת הם אלו שהצליחו לשים ידם על הנכס. מהות הפלטפורמה היא לאפשר לכל אדם מן הישוב להתמודד בכל מכרז בזמן אמת.

סקירה

"כונס פרי" הוקמה בשנת 2011, על ידי "נגב השקעות", בכדי להעניק שרות לאזרחי ישראל, המעוניינים לרכוש דירה דרך כינוס נכנסים בעלות הנמוכה עד כ- 40% מערך הנכס המקורי. כונס פרי מהווה אלטרנטיבה להתמודדות עם משבר הדיור בר השגה.

המודל העסקי

הפלטפורמה מרכזת  נתונים מכונסי נכסים ומרשות האכיפה והגבייה על בסיס קבוע. כל אדם ללא דופי, רשאי להגיש הצעה בזמן אמת ולהתמודד על רכישת נכס המצוי בידי כונס נכסים . נכסים המעוקלים על ידי רשות האכיפה (בשל חובות פרטיים או עסקיים), נרשמים בזמן אמת בפלטפורמה, (תחת לוח המכרזים), כך שכל אדם מוזמן להציע הצעה, בהתאם למחיר הסף. נתונים אותם העבירה "כונס פרי" לפורטל החדשותי YNET, מעידים על 618 כלי רכב שעוקלו בשנת 2013 בשל חובות בעליהם וכ- 849 נכסי נדל"ן שעוקלו בשנת 2013, עליהם לא רבים שומעים ויודעים. הפלטפורמה מציגה מאגר מרוכז של נכסים המאפשרים לציבור לשקול אלטרנטיבות חלופיות למחירי הדירות והרכבים בישראל.

חסרונות הרכישה באמצעות כונס נכסים

העובדה כי נכסים מוצעים ומוצגים בפלטפורמה בעלויות אטרקטיביות, אינה עובדה מוגמרת ואין אדם שידע לקבוע מבעוד מועד, מה עתיד להיות המחיר הסופי בעבור הנכס.

קישורים חיצוניים על כתבות שנעשו על כונס פרי

· אורי חודי ירידה של 33% בעסקאות נדל"ן מכונס נכסים בשנת 2013, באתר גלובס

· רועי צוקרמן מאזדה 3 - אלופת עיקולי הרכב של ישראל, באתר YNET

· הילה מלמד עלייה בקניית דירות דרך כונס נכנסים, באתר העיתון הד הקריות (עמוד 50)

האמור לעיל מהווה תיאור כללי ובלתי ממצה של הליך כונס נכסים והוא אינו מתיימר להקיף את הנושא בכללותו. לא תהיה למקבל המידע המפורט לעיל כל טענה, תביעה או דרישה כלפי אתר כונס פרי  הפרסום בויקפדיה כבר לא פעיל.

 

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266
X המבצע לזמן מוגבל!

מצטפים היום ונהנים מגישה ללוחות האתר לכל החיים!
מנוי לכל החיים מוגדר לתקופה של 15 שנים מתום תקופת ימי הניסיון. ובהתאם לתנאי השימוש בתקנון האתר.

הירשמו היום וקבלו 14 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 14 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס