לחצו למכרזים לעסקים
x

מסכות הגנה מפני מחלת הקורנה במחירים סיטונאים ניתן לתאם כמויות באופן טלפוני 0559707155

כונספרי מדיה גלובס על כינוס נכסים

גלובס על כינוס נכסים

גלובס כותבים על רכישת דירה באמצעות כונס נכסים

בכינוס נכסים, באיזור שבו דירות דומות נמכרות בטווח מחירים של 1.65 מיליון שקל, עד 3.15 מיליון שקל, נרכש דופלקס 5.5 חדרים, בשטח 120 מ"ר ב1.5 מיליון שקלים.   

אי אפשר לדעת מה יהיה המחיר הסופי

"אני מחפש דירה הרבה זמן. ניגשתי כמה פעמים להתמחרות, ובסוף קניתי", מספר דוד גבאי שרכש לאחרונה דירה ברחובות שנמכרה מכונס נכסים . לדבריו, "בחלק מההתמחרויות המחירים עלו מעל מחיר השוק, אבל לפעמים יש גם דירות במחיר נמוך. זה עניין של מזל".
גבאי רכש דופלקס 5.5 חדרים ברחוב זכריה חתוכה, בשטח 120 מ"ר עם מחסן, שתי חניות ומרפסת גג, בבניין בן 8 שנים, ב-1.5 מיליון שקל. על פי נתוני רשות המיסים, דירות דומות ברחובות נמכרו השנה בטווח שבין 1.65 מיליון שקל ל-3.15 מיליון, אולם מדובר בעסקאות שנעשו באזורים אחרים בעיר ובחלק מהמקרים בבניינים חדשים יותר.

שווה לבדוק כל אלטרנטיבה

המחיר נראה נמוך, אך נזכיר כי בשוק היד שנייה השוואה בין דירות תמיד תהיה חסרה נתונים כמו מצב הדירה והבניין. כך לא בטוח כלל שבשוק היא הייתה נמכרת בסכום יותר גבוה.
גבאי: "אי אפשר לדעת בהליך ההתמחרות מה יהיה המחיר הסופי, אבל בתקופה שהמחירים כל כך גבוהים, שווה לבדוק כל אלטרנטיבה. זה לא עולה כסף, רק עמלת הצ'ק הבנקאי. במקרה שלי היו שישה שבאו להתמחרות והמחיר ההתחלתי היה 1.1 מיליון שקל".

X

עדיין אין לך חשבון?

הירשמו היום וקבלו 7 ימי ניסיון חינם!

לא עכשיו