לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מדיה מאקו - הוצאה לפועל

מאקו - הוצאה לפועל

נמצאים בחובות, ומפחדים לאבד את הבית? 

מספר פעולות פשוטות יכולות לעצור את ההתדרדרות. מאקו, בעזרת כונס פרי, מסבירים כיצד ניתן להתמודד עם המצב הבלתי אפשרי, של חובות שלא ניתן לשלם. 

התנהלות כלכלית נכונה, יכולה להיות ההבדל בין עסק משגשג, לעסק קורס

במקרה שלפנינו הזוג אריאל וציפי הקימו עסק ביתי של קייטרינג, אבל לא לקחו בחשבון את כל הנלווה לכך. בעקבות כך קרס העסק החלו להכנס לחובות, ועל מנת למנוע את סגירת העסק לקחו בני הזוג הלוואות על הלוואות ונפתחו נגדם עשרות תיקי הוצאה לפועל, לאחר שהגיעו לחובות של מליוני שקלים פנו לסיוע אך חששו שבעקבות כך יצטרכו לוותר על דירתם.

כיצד ניתן להתמודד עם חובות ומהו הליך מחיקת החובות?

אנשים רבים שלוקחים הלוואות ונכנסים לחובות, מסתבכים עם ההוצאה לפועל ואינם פונים לסיוע ולהסדרים, בשל החשש הגדול לאבד את ביתם. השאלה המתבקשת מה עושים כאשר נפתח נגדך תיק בהוצאה לפועל? אתר כונס פרי חושף את העובדה שהחשש שבו יקחו את הדירה לא תמיד מוצדק, נכון להיום הנתונים מצביעים על כך שרק 360 נכסים בשנתיים וחצי האחרונות עוקלו. הליך מחיקת החובות עוזר לחייבים לסגור את התיקים בהוצאה לפועל לפני כניסתם להליך של כינוס. 

מדוע נושים לא ממהרים לפתוח בהליך כינוס נכסים?

עורכת הדין מלי טייב מומחית לחדלון פרעון ופשיטת רגל אומרת: שלמרות החשש הגדול של החייבים שיקחו את דירתם, החוק קובע על פי חוק הגנת הדייר שכאשר החייב הוא הבעלים של הדירה הוא הופך להיות דייר מוגן. וגם במקרים שבהם לא ניתן למנוע את מכירת הדירה, הדירה יורדת מערכה, כך שמכירתה לא משתלמת. יש לדעת שבמידה ומגיעים למצב שבו ישנם חובות ותיקים בהוצאה לפועל יש לפנות להליך של מחיקת חובות והסדר בליווי משפטי, ולא לחשוש. בהתאם לחוק הקובע שמרגע הוצאת צו הכינוס - שבו נקבע התשלום החודשי בפריסה של 18 חודשים, אין להטיל על החייב של עיקולים הגבלות קנסות, יוחזר לו רשיון הנהיגה, והמשכורת, ועוד. 

 

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס