לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מדיה "מקומי דתי"

"מקומי דתי"

מעוניין בדירה, אך המחירים גבוהים מדי?

"מקומי דתי" בכתבה על "כונס פרי" , המתמחים בכינוס נכסים, יכולים לעזור לך למצוא את הדירה הנכונה במחיר שפוי. באמצעות כונס פרי, תוכלו לחסוך עד 30%. 

מי אנחנו?

"כונס נכסים פרי", הוקם על ידי קבוצת "נגב השקעות" כתגובה למגמה בשנים האחרונות של עליית מחירי הדיור. מחירי הדירות של היום, לא מאפשרות לאנשים רבים לרכוש דירה. במקרים רבים, זוגות נאלצים לשכור, לגור אצל ההורים, או להיות משועבד לבנקים לשנים רבות. ככל שהמחירים עולים, מחפשי דיור פונים לאפשרויות יצרתיות, ורכישת דירה באמצות הליך כינוס נכסים, אפשרות שלרוב לא מובנת, ומפחידה לאנשים רבים, יכולה לספק את הפתרון.  באמצעות כונס פרי, אפשר לקבל את כל המידע לפני ביצוע העסקה, וכך לחסוך הרבה הרבה כסף ודאגות.

כמה ניתן לחסוך?

דירה מכינוס נכסים, זולה ברוב המקרים מרכישה רגילה, ויכולה להגיע ל30% מתמת למחיר השוק. בנוסף למחיר הנמוך יותר, ברכשית דירה מכונס נכסים, בהליך זה אין צורך לשלם לעורך דין או עמלת טרחה למתווך. חיסכון זה יכול להגיע לעשורות אלפי שקלים. 

לפי הנתונים שלנו, כמות העסקאות השנתית במגמת עלייה כבר מספר שנים, וכל עוד המחירים עולים, וההבנה בנושא גודלת, מספר הרוכשים בכינוס נכסים יגדל.

דברי הסמנכ"ל

סמנכ"ל החברה, יואל אוחיון אומר: "אנו מאמינים כי האתר יסייע לאלפי משפחות המעוניינות לרכוש דירה במחירים שפויים. נוכח יוקר המחייה ובכללו העלייה במחירי הדיור, אנו עדים לביקוש רב לדירות דרך האתר, מה שמסייע לנו להוזיל את המחיר לצרכן. חשוב לציין שלאחרונה נכנסו למאגר מספר רב של דירות חדשות, והאלטרנטיבה ברכישת דירה בדרכים המקובלות פשוט לא משתלמת".

 

 

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס