לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מדיה כונס פרי בחדשות ערוץ 2

כונס פרי בחדשות ערוץ 2

כונס פרי בערוץ 2

בכתבה מערוץ 2, תוכלו לגלות איך למצוא נכסים במחירים זולים ב15% בממוצע. באמצעות כונס פרי, תוכלו לבצע עסקאות מכונס נכסים, במחיר שלא ניתן להשיג בדרך אחרת. 

 

כינוס נכסים - הדרך הזולה לרכוש נכס

מחירי הדירות העולים מובילים רוכשים לפתרונות אלטרנטיביים. פתרון אחד כזה, הוא רכישה מכונס נכסים. ישנם מקרים בהם אדם או חברה נכנסים לחובות, ובמסגרת כינוס נכסים, הנושה משתמש בכונס נכסים על מנת למכור את הדירה לציבור במכרז. הדוגמא הנפוצה היא שאדם לא עומד בתשלומי המשכנתא, ובמקרה כזה, הבעלות על הבית עוברת לבנק. הנכסים הנמכרים במכרז כזה, לרוב נמכרים במחיר זול משמעותית ממחירם של נכסים זהים הנמכרים באופן רגיל.

בניגוד לרכישה רגילה, חובות שלרוב נופלות על המוכר, כגון היטלי השבחה וארנונה, יכולות להגיע לידיו של הרוכש. על הרוכש לברר לגבי חובות כאלו.

דירה בנתניה ב15% פחות ממחיר השוק

ענת לביא אזולאי חיפשה בית צמוד קרקע בשכונת רמת פולג בנתניה. במהלך החיפושים נתקלה בבית שהיה לטעמה, אך מחירו היה גבוה מדי. לאחר מספר חודשים, היא מצאה בעיתון מודעה של כינוס נכסים על אותה דירה. היא הגישה הצעה נמוכה מ300 אלף שקלים שהיוו הוזלה של כ15%, וזכתה.  החיסכון הממוצע בקנית דירה באמצעות כונס נכסים, היא 15%. בדירה ששוויה 1.5 מיליון שקלים, החיסכון מסתכם ב225,000 שקלים. חסכון של 300,000 שקל על דירה באמצעות כונס פרי

חסכון של 300,000 ש"ח

עמיחי אוחיון מבאר שבע חיפש לרכוש בית בבאר שבע, בחיפושיו הוא נתקל באתר כונס פרי, בו מצא מידע על מכרזים, ובאמצעות המידע, מצא בית, ורכש אותו בכ300 אלף פחות ממחיר השוק, חיסכון של כ20% עד 25%.

 עד כמה ניתן לחסוך?

כיום מוצעים אלפי נכסים מכונס נכסים, וביניהם ניתן למצוא מכרזים על נכסים, שאותם אפשר להשיג במחירים שאין להם תחרות, שיכולים להגיע ל30% פחות מהשווי הריאלי של הנכס.

בחלק מהמקרים מצב הנכס גרוע, ויש לבצע תהליך ארוך של שיפוצים. במקרה כזה המחיר הוא זול ברמה ניכרת, ושיפוץ יכול להעלות את ערך הנכס בסכום גבוה מאוד ביחס לעלות השיפוץ. 

בכונס פרי יש רשימה מפורטת ומעודכנת של כל המכרזים, ומענה טלפוני על כל שאלה. 

 

 

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס