לחצו למכרזים לעסקים
x

חדש, עכשיו! בכונס פרי בכל יום שישי יתבצעו מכירות כלי רכב במחירים מפתיעים היכנסו לכונס לייב

כונספרי מדיה הד הקריות על דירות מכונס נכסים

הד הקריות על דירות מכונס נכסים

מחפשים לקנות דירה מכונס נכסים בקריות?

צפו בכתבה ב"הד הקריות", שבה רואיין מנכ"ל החברה ניב מרציאנו, על שוק כינוס הנכסים בקריות, וההזדמנויות לדירות במחיר הנמוך עד 30% ממחיר השוק.  

הזדמנויות לקניית נכס בכינוס נכסים בקריות

אתר האינטרנט כונס פרי מדווח כי חלה עלייה בקריות בקניית דירות דרך הליך כונס נכסים , בין שנת 2012 לשנת 2013. מהנתונים עולה כי כמות הדירות שנרכשו בקריות דרך כונס נכסים, הכפילה את עצמה ואף יותר.
מנכ״ל אתר האינטרנט כונס פרי, ניב מרציאנו, אומר כי "דירה המוצעת למכירה דרך כונס נכסים, נמכרת עד 30 אחוזים פחות מהמחיר בשוק. הסיבה היא שהדירה נמכרת בהליך מימוש מהיר. הבנק או מי שדרש את החוב צריך את הכסף וכל יום שעובר הוא מפסיד".

שינוי בפתח

דירה מכונס נכסים תמיד הייתה משהו שפחדו ממנו, אבל לאחרונה הבינו, בעיקר צעירים, שאחרי מכירת הדירה הם יכולים לקנות דירה דרך כונס נכסים ולשפר את הדיור. מרציאנו מייחס את העלייה במכירת דירות דרך כונס נכסים, למחירי הנדל״ן הגבוהים בשוק. ״אנחנו מרגישים עלייה בקניית הדירות דרך כונס נכסים גם בגלל מחירי הדיור וגם בגלל המיתון הכלכלי״, הוא אומר, ״יש היענות, כי אנשים רוצים לחסוך כסף. אנשים רוצים לקנות את חלום חייהם במחיר יותר נמוך מהשוק ולהוזיל את המחירים. אם פעם לדירות מכונס היה לוקח זמן להימכר, היום הן נמכרות בסיבוב הראשון״.

X

עדיין אין לך חשבון?

הירשמו היום וקבלו 7 ימי ניסיון חינם!

לא עכשיו