לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים דירות מכונס נכסים - עד 30% מתחת למחיר השוק!

דירות מכונס נכסים - עד 30% מתחת למחיר השוק!

דירה מכונס נכסים יכולה להיות לחסוך לכם כסף רב ברכישת דירה. דירות מכונס נכסים תוכלו למצוא בעיקר בערים: ירושלים, אשדוד, חיפה, חולון, באר שבע ועוד. רק בכונס Free מידע היעזור לכם לדעת האם גם אתם תוכלו לקנות דירה במחיר הנמוך בעד כ-30% ממחיר השוק!

 

נכסים מגיעים להליך של כינוס באחת משתי דרכים

  • אי יכולת של בעל החיוב לשלם חוב שהנכס שועבד עבורו: יוקר המחיה, מחירי הדירות, והתנהלות כלכלית לא נכונה, גורמת לכך שבכל שנה, מאות נכסים מגיעים לכינוס נכסים מכיוון שבעליהן לא עמדו בתשלום חוב, שהוא ברוב המקרים המשכנתא. הקושי בהחזרת חובות הוא לא רק של משפחות מתחת לקו העוני. נכסים בכינוס ניתן למצוא כמעט בכל מקום. משפחות רבות במעמד הביניים, עם שכר גבוה מהממוצע נכנסות גם הן לחובות, ולא נדירים המקרים בהם דירות יוקרתיות מעוקלות ונמכרות.

  • נכס שהוחרם על ידי הוצאה לפועל עקב הליך פלילי: המקור השני לנכסים המגיעים לכינוס, הוא כאמור הוצאה לפועל של נכסים שהוחרמו מפושעים.  נכסים הנתפסים בפעילות משטרתית, בסופו של דבר או מוחזרים לבעליהם, או נמכרים בכינוס נכסים.

12 דירות שהוחרמו על ידי המשטרה ימכרו בכינוס נכסים בירושלים

בפברואר 2017 נעצרו 30 חשודים בחשד להפעלת עסק הימורים. לפי החשד, הם רכשו, בין השאר, 12 דירות בשווי כולל של כ16 מיליון שקלים. אם החשודים יורשעו, הנכסים שנקנו לכאורה באמצעות כספים שהושגו באופן לא חוקי, ימכרו לאחר המשפט בהליך של כינוס נכסים. באופן זה מגיעות דירות רבות לכינוס נכסים.

 דירות בכינוס נכסים זולות עד כ-30% ממחיר השוק

כאשר דירה מגיעה להוצאה לפועל מכל סיבה שהיא, בית המשפט ממנה כונס נכסים, שמטרתו למכור את הנכס במהירות המרבית, ובסכום המרבי. מכיוון שנכס שהוחרם אך עוד לא נמכר, הוא נטל כלכלי, בית המשפט מקבל הצעות הנמוכות ממחירן הריאלי, עד לגבול מסוים, לרוב עד 30% מתחת למחיר הריאלי.

 כיצד רוכשים דירה בכינוס נכסים

כונס הנכסים מפרסם את הנכס בעיתונות ובאתרי אינטרנט, ומעוניינים יכולים להתרשם מהנכס ולהציע הצעות מחיר. כונס הנכסים בוחר את המציעים שהציעו את ההצעות הכי גבוהות, ולאחר מכן מתנהלת התמחרות (מכרז), וההצעה הכי גבוהה, באישור של בית המשפט, זוכה. 

 

בכונס Free תוכלו למצוא רשימה מקיפה של נכסים בכינוס

למידע נוסף על כינוס נכסים, תוכלו לקרוא את כתבתנו בנושא

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס