לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים סטוקים של סחורות - הזדמנות לרכישת סחורה בזול

סטוקים של סחורות - הזדמנות לרכישת סחורה בזול

סטוקים של סחורות יכולים להימכר בחלקיק ממחירם המקורי. נסביר בקצרה מה הם סטוקים של סחורות, וכיצד ניתן להשתתף במכירות.

רכישה של סטוקים של סחורות, היא דרך מצוינת לרכישה של סחורה בסיטונאות במחיר זול. ניתן לחלק את המוכרים לשתי קבוצות עיקריות. הראשונה היא יבואנים הרוכשים כמויות עצומות של סחורות על מנת למכור לקמעונאים, והקבוצה השנייה היא אנשים או עסקים שנתקעו עם סחורה שאינם מסוגלים למכור מסיבות שונות, ומנסים לצמצם נזקים. מהקבוצה השנייה, מכירות רבות הן של עסקים שנסגרים, ומוכרים את המלאי כחלק מהתהליך.

בסוף הליך פירוק חברה, בהתאם להחלטת המפרק, העסק יפורק לחלוטין, הציוד והמלאי ימכרו במכירה פומבית, או העסק יימכר כמו שהוא. בכל מקרה, המחיר הסופי יהיה לרוב נמוך משמעותית ממחיר ציוד זהה מיד שניה, ומרכישה של מלאי מספק.

סטוקים של סחורות יכולים להיות כמעט כל מוצר צריכה, כמו: ביגוד, אלקטרוניקה, אביזרים לסלולר, קוסמטיקה, צעצועים, חלקי חילוף ועוד. רכישה של סטוקים יכולה להיות מאוד רווחית, ולכן חשוב להתמצא בנושא הסטוקים ולהישאר מעודכן לגבי הזדמנויות חדשות, במיוחד בימים האלו, שכמעט כל אדם יכול לייבא כמות גדולה של סחורה באמצעות האינטרנט.

על מנת להשתתף ברכישה של סטוקים, יש להירשם לאתר כונס Free. ניתן למצוא פרסומים על ידי כלי החיפוש של כונס Free באיזור השונות, או על ידי הסוכן החכם שבאמצעותו תוכלו לקבל עדכונים יומיים. בפרסום עצמו ניתן לראות את המידע שפורסם, הכולל את התאריך האחרון להגשת הצעות, איש הקשר שאחראי על מכירת הסחורה וכל מידע רלוונטי אחר.
במקרים רבים תהיה הזדמנות להגיע להתרשם מהסחורה, ולבסוף יש להגיש את ההצעה.

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס