לחצו למכרזים לעסקים
x

מסכות הגנה מפני מחלת הקורנה במחירים סיטונאים ניתן לתאם כמויות באופן טלפוני 0559707155

כונספרי מאמרים מכרז מיטלטלין

מכרז מיטלטלין

במכרזי מיטלטלין ניתן למצוא סוגים שונים של רכוש במחירי מציאה, החל ממכשירי חשמל וכלי עבודה ועד ליצירות אומנות ותכשיטים. כנסו עכשיו וגלו איך ניתן להשתתף!

כאשר אדם פרטי או חברה לא מצליחים לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם מתחיל תהליך של הוצאה לפועל. כלומר, כל הנכסים בעלי ערך שיש לו מעוקלים ונמכרים לטובת החזרת החובות.
בשלב הראשון, החייב מקבל הודעת אזהרה ואם לא הצליח תוך שבוע לקנות את רכושו בחזרה, הוא נמכר במכירה פומבית או במכרז ונקרא מכרז מיטלטלין.
מיטלטלין ניתן לקרוא לכל רכוש מוחשי שהוא נייד, כלומר, כל רכוש מלבד נכס מקרקעין, לדוגמה: ריהוט, תכשיטים, אומנות, מכשירי חשמל, ציוד עבודה, אוספים וכו'.

בשלב הראשון מתפרסמת הודעה בעיתונות ובאתרים הרלוונטיים הכוללת את כל המידע הנחוץ; פירוט חלקי לפחות של המיטלטלין המוצעים למכירה, היכן ניתן לראות אותם ומתי, פרטי התקשרות ותנאי השתתפות. בחלק מהמכרזים ניתן להגיש הצעה על כל הרכוש או חלק ממנו ובחלק מהמכרזים ניתן להגיש הצעה על כל הרכוש כיחידה אחת בלבד.
כל המעוניין להשתתף מגיש הצעתו בכתב במקום הנדרש בצירוף ערבות של 10% מגובה ההצעה בדרך כלל, אשר משמשת כביטחון. במקרה של אי זכיה הערבות מוחזרת.
לאחר מכן בוחן הממונה על המכרז את ההצעות והגבוהה מבניהן זוכה.
זוכה המכרז מתבקש לבצע את התשלום המלא תוך שבוע ולפנות את המיטלטלין ממגרש האחסנה.

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

X

עדיין אין לך חשבון?

הירשמו היום וקבלו 7 ימי ניסיון חינם!

לא עכשיו