לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים מחסני ערובה נעמן

מחסני ערובה נעמן

מחסני ערובה נעמן עורכות מכירות פומביות במגרשים ברחבי הארץ. זכיות בסכום הנמוך ב-50% ממחיר השוק הן דבר שבשגרה. ריכזנו בשבילכם מידע היעזור לכם לחסוך בחוכמה.

 

מי הם "מחסני ערובה נעמן"?

מחסני ערובה נעמן בע"מ מתפקדת כמחסן ערובה, מחסן המספק שירות אחסון של מיטלטלין (כל רכוש שלא מחובר לאדמה, כולל כלי רכב) החייבים במכס עד לשחרורם, וכמגרש למכירה פומבית של מיטלטלין הנתפסים בהוצאה לפועל ע"י גורמי אכיפה ורשויות שונות ורכוש הננטש מסיבות שונות ע"י בעליו.
למחסני ערובה נעמן מספר מחסנים בפריסה ארצית, הנגישים באמצעות תחבורה ציבורית.

מכירת הרכוש מתבצעת באמצעות מכרזים המתקיימים מעת לעת. תאריכם ומיקומם מפורסם מראש בעיתונות ובאינטרנט. ניתן למצוא הפריטים השונים עם כל המידע הרלוונטי בכונס Free - רכבים.

תהליך המכירה הפומבית

בעת המכרז, יש להגיע למחסן בו המכרז מתבצע. כל הרכוש הנמכר מוצג בתצוגה וניתן לראות את הפריטים השונים, אך לא לבדוק אותם פיזית.
במקום ניתן לרכוש מעטפות בהן יש את כל המסמכים והטפסים הדרושים. בטפסים האלו רושמים את מספרי הפריטים שבהם מעוניינים, הסכום המוצע, והמחאה על סכום של 10% מסכום המחיר המוצע כפיקדון, כאשר מדובר ברכב, או פריט יקר.
לא ניתן לדעת מה הן ההצעות המתחרות, ולא ניתן לדעת מה מצבו של הרכוש מעבר למראהו החיצוני, ולכן יש מרכיב לא קטן של מזל. עם זאת, לא נדיר לרכוש פריט בפחות ממחצית מחיר השוק שלו. 

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס