לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים נדל"ן בכונס Free

נדל"ן בכונס Free

קראו כיצד כונס Free יוכל לעזור לכם למצוא נדל"ן בזול

 שוק נדל"ן מכונס נכסים בשנת 2014

ענף הנדל"ן בישראל אינו מראה סימני האטה ואין סימנים המעידים על ירידת מחירים. אחת האלטרנטיבות לרכישת דירה במחיר זול ממחירי השוק הגבוהים היא לרכוש דירה המנוהלת ומוצעת למכירה על ידי כונס נכסים. כאשר מחפשים דירות מכונס נכסים חשוב לדעת כי ניתן ליהנות מקניית בית או דירה במחיר הנמוך ב- 15% מהמחיר הממוצע בשוק. יש בשוק עלייה במספר הנכסים אשר עומדים למכירה אך עדיין רבים חוששים להציע הצעות לקניית דירות ונכסים המנוהלים ע"י כונס הנכסים אך אם פועלים באופן נכון, ומקבלים תמיכה מצוות המומחים של כונס פרי ומתמחרים נכון את ההצעה ניתן ליהנות מנכס במחיר משתלם במיוחד. אתר כונס פרי, מעדכן על בסיס יומי בדירות ונכסים וניתן להגיש הצעות ולנצל הזדמנויות. חשוב לדעת כי האתר שומר שבת, פועל בהיתר הלכתי, ומציע גישה חדשנית לאיתור דירות ובתים מכונס נכסים. 

ריכוז רשימות של נכסי נדל"ן  

אתר כונס פרי מספקת מעטפת שירותים והזדמנויות פיננסיות. באתר ניתן ליהנות ממשק ידידותי לגולש ומגישה למכרזים פרטיים וממשלתיים, מאגר גדול של דירות מכונס נכסים, מאגר רכבים המוצעים למכירה על ידי כונס נכסים ועוד מגוון מוצרים יד שנייה הנמצאים בכינוס נכסים. צוות האתר דואג למידע עדכני, מקצועי ואמין ומטרת האתר לפתח קהילת משתמשים מגובשת, איכותית ואמינה על מנת לנצל הזדמנויות וליהנות מגלישה נעימה, מידע מקצועי וגישה למידע המאפשר ליהנות מניצול הזדמנויות בתחומים השונים, ובעיקר בתחום הנדל"ן. אם בעבר רוב הפרסומים לגבי דירות ונכסים מכונס נכסים פורסמו בעיתונות הרי כיום רוב המידע נגיש באינטרנט. כל המידע עבור כונס נכסים נמצא באתר כונס הנכסים הרשמי והיחידי של כונס פרי.

ליווי מקצועי

האתר נולד להעניק מענה לכל מי שמעוניין לרכוש דירות המנוהלות ע"י כונס הנכסים הרשמי או הכונסים השונים בארץ באופן בטוח ואיכותי וליהנות משירות מקצועי ומתקדם במגוון תחומים. רכישת דירה מכינוס נכסים נחשבת לבטוחה יותר מבחינה משפטית אך חשוב לבדוק היטב את הדירה כדי לגלות פגמים ולהעריך את עלות התיקונים הנדרשת.

עכשיו אפשר להרגיש בטוחים

יתרון משמעותי שרוכש הדירה מכונס נכסים יוכל להיות שלב ורגוע מפני שמי שקונה דירה מכונס נכסים מקבל את הדירה שהיא נקיה מכל שיעבוד עיקול משכנתא או זכות אחרת לטובת צד שלישי שהיה בעלים נוספים של הנכס הכל מטבל באישור המכירה של כונס נכסים . מה שכן חשוב מאוד זה לבקר בנכס לפני שרוכשים אותו כי קונים אותו בדיוק במצב הנוכחי שזה אומר "as is" אז לסכום של הנקודה רכישת דירה מכונס נכסים מאובטח רק צריך לזכור לבקר בנכס לפני שרוכשים.

איך מתנהל המכירה של דירה מכונס נכסים ?

כמה דברים שאנחנו חייבם להבין ולזכור זה שעורך הדין הממונה על מכירת הדירה רוצה תמיד להשיג את המחיר הגבוהה ביותר. ולכן אנחנו כרוכשי דירה צריכים להסתכל על עו"ד כמוכר דירה לכל דבר ולהסביר לו שהדירה צריכה שיפוץ, טיפול וכו. זה קצת יקרר את עו"ד ויתן לו להרגיש שיש לו דירה שהוא צריך להפטר ממנה מהר.

הליך המכירה מתבצע כך

  • צופים בדירה ובמסמכים המתארים את מצב הנכס
  • בודקים את הערכת השמאי ולפי זה להציעה את המחיר.
  • בודקים את מחיר השוק לפי דירות למכירה שמוצעות באיזור.
  • מצעים הצעה שהיה פחות ב- 30% מתחת למחיר השוק.

דוגמאות לאנשים שהצליחו לחסוך כסף בקניית דירה מכונס נכסים הצלחתי לחסוך מכונס נכסים .

האמור לעיל מהווה תיאור כללי ובלתי ממצה של הליך כונס נכסים והוא אינו מתיימר להקיף את הנושא בכללותו. לא תהיה למקבל המידע המפורט לעיל כל טענה, תביעה או דרישה כלפי אתר כונס פרי

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס