לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים למה לקנות דירה עכשיו – 2 נקודות למחשבה

למה לקנות דירה עכשיו – 2 נקודות למחשבה

אנשים רבים מתלבטים האם זה הזמן הנכון לקנות דירה או אולי עדיף להמתין לירידת מחירים, הכנו בשבילכם 2 נקודות למחשבה בעניין...

מחירי הדירות בישראל נמצאים במגמת עלייה בשנים האחרונות וכך נוצר מצב שללא עזרה חיצונית כלשהיא, של ההורים או הלוואה, קשה לחלק גדול מאתנו לגייס אפילו את ההון הראשוני הנדרש למשכנתא.
למרות הקושי הרב והסיכונים, כ-70% מאוכלוסיית ישראל נכון להיום גרים בדירה בבעלותם, נתון שמראה לנו שמדובר בנכס שקשה לנו לוותר עליו ואנו מוכנים לעבוד קשה למענו.

אחת השאלות הנידונות ביותר בנושא זה היא האם לקנות דירה עכשיו או להמתין בתקווה שהמחירים ירדו?
2 נקודות למחשבה שיעזרו לכם להחליט:

1. אין לדעת מה יקרה בעתיד, ייתכן שמחירי הדירות ירדו אך גם באותה מידה ייתכן שהם אפילו יעלו, ואז החלום לקנות דירה חדשה יתרחק עוד יותר. לכן, אם קיבלתם החלטה שאתם רוצים דירה בבעלותכם והעיכוב היחיד נוצר עקב התלבטות על התזמון, כדאי להתחיל לפחות תהליך של סקירת שוק, בדיקת מחירים והצעות.

2. אוכלוסיית ישראל נמצאת בצמיחה ובכל שנה מצטרפים למעגל חיפוש הדירות עוד ועוד אנשים, במקביל הממשלה לא מספקת כרגע פתרונות דיור מוזלים יעילים או בנייה מאסיבית שתגדיל את ההיצע ותקטין את המחירים, לכן בכל שנה אנו מסתכנים בתחרות גדולה יותר על אותה הדירה ובכך מקטינים את סיכויינו.

 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

מה זה דירה להשקעה – 3 דרכים לעשות זאת, מה עדיף שכירות או משכנתא - 6 נקודות למחשבה, מה עושים כשעוברים דירה – 4 צעדים שיקלו על המעבר

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס