לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים כונס Free מספר 1 במכרזים

כונס Free מספר 1 במכרזים

אנו מציעים גישה לנכסים בכינוס, רכבים בכינוס, מכרזים ועוד. באמצעות המכרזים בכונס Free תוכלו לחסוך עד כ-30% במחירי נכסים ועד כ-60% במחירי רכבים. היכנסו היום ותתחילו להרוויח!

כונס פרי – הדרך שלך להרוויח

כונס Free חברה המובילה בתחומה, המציעה גישה נוחה לנכסים, רכבים, ושונות המוצעים למכרז בהליך כינוס נכסים. האתר נותן כלים למציאת מכרזים, מידע לגביהם, ושירות באיכות גבוהה, שיאפשר לך למצוא את העסקות הטובות ביותר, ולהרוויח, או לחסוך, כסף רב.

350 מודעות של כינוס נכסים כל חודש

במקום לשלם בעבור דירה מעל 2.5 מיליון שקלים באזור הנחשק ביותר בארץ, אולי אפשר לשלם על דירת חמישה חדרים, במחיר מציאה.
מתברר שהחלום לקניית דירה בעיקר בקרב זוגות צעירים המחפשים להגשים את חלומם, מוביל למציאת פתרונות שיעזרו להם להתמודד עם מחירי הנדל"ן הגבוהים, דרך כינוס נכסים.
בישראל מתפרסמות בכל חודש בממוצע מעל 350 מודעות של כינוס נכסים, שמתפרסמות באתר  "כונס Free", המרכז את כל הנכסים וכלי הרכב העומדים למכירה מכונס נכסים. החיסכון בקניית נכס עומד כיום בין 15% ל- 30% מערך הנכס.

אנשים רבים הצליחו כבר להרוויח בגדול; גם אתם יכולים

עדי, רו"ח במקצועה, המתגוררת באחד מיישובי השרון בארץ, רכשה מנוי שנתי ללוח רכב מכינוס נכסים מ"כונס Free". לאחר כחודשיים רכשה פולקסווגן פולו שמחיר המחירון שלו - ₪67,000 ,  במחיר של ₪44,000  . כלומר עדי חסכה ₪23,000  35% וכוללים את הפחתת דמי עלות המנוי.
הגענו לאושרי מויאל מבאר שבע אשר רכש בית בעיר, בגודל 160 מ"ר הכולל 6 חדרים, במחירון של ₪1,000,050  במחיר של ₪920,000 , סך הכול אושרי חסך ₪130,000 , המסתכם בחיסכון לא מבוטל.
יתרון משמעותי נוסף בקניית נכס מכונס, הוא שהנכס נקי מהיטלים, עיקולים, שעבודים ועמלת תיווך. בנוסף, ברוב המקרים, הקונה פטור מעמלת עורך דין, מה שיכול להגדיל את החיסכון בעשרות אם לא במאות אלפי שקלים.

הסוכן חכם של כונס פרי עושה את העבודה בשבילך

במקום לחפש באופן אישי מכרזים, ולבזבז זמן יקר, ניתן להגדיר "סוכן חכם", הנמצא באיזור האישי, שיחפש בשבילך מכרזים לפי קריטריונים שתבחר, כמו: ענף, מיקום, סיווג קבלני, מילים ספציפיות, ועוד, וניתן לקבל את העדכונים באתר, במייל, או בסמס (בקרוב).

כיצד תוכלו להתחיל להרוויח מכינוס נכסים

הליך כינוס נכסים הוא ארוך, ולא כל נכס יימכר במחיר שתרצו. כדאי לא לשים את כל הביצים בסל אחד, ולעקוב אחר מכרזים חדשים. ההבדל בין מחיר של נכס במכרז מוצלח, למחיר השוק, מגיע במקרים רבים למעל 100,000 ₪, ולכן כדאי להחליט על מחיר מקסימלי ולא לחרוג ממנו. עדיף לגשת למספר מכרזים, מאשר לשלם יותר מדי על הנכס הראשון שהתעניינתם בו.
אנו בכונס Free, מציעים מגוון חבילות, הנותנות גישה למידע על מכרזים ממגוון תחומים לבחירתכם. בנוסף תוכלו לבחור את תקופת המנוי. ככל שהמנוי הוא לתקופה ארוכה יותר, המחיר החודשי יהיה נמוך באופן משמעותי, וייתן לכם הזדמנויות רבות יותר על מנת למצוא את הנכס האידיאלי.

איך קניית נכס בכינוס נכסים עובדת

אחרי שתמצאו נכס שאתם מעוניינים בו, אלו הם הצעדים והמלצותינו:

  1. לפנות לעורך הדין שמונה אחראי על הנכס, ולבקש את המסמכים שאותם צריך למלא במהלך תהליך המכרז.
  2. לקבוע עם עורך הדין פגישה על מנת להתרשם מהנכס. כדאי להביא שמאי שיחווה את דעתו על הנכס. שימצא פגמים אם קיימים, ויקבע את שווי הנכס. בנוסף יש לבקש מעורך הדין את דו"ח השמאי שהובא מטעמו. זהו מידע שמגיע לך כמתעניין בנכס, ויכול להיות שווה לכם כסף רב.
  3. להגיש הצעת מחיר, שלדעתכם משקפת את השווי של הנכס, בהתחשב בזה שהוא בהליך כינוס נכסים. הצעות נמוכות יכולות להידחות ע"י כונס הנכסים. הצעת המחיר מחייבת, ולכן אם לא יוצע מחיר גבוה ע"י אדם אחר, תחויבו לקנות את הנכס במחיר שנקבתם.
  4. במידה וכונס הנכסים אישר את השתתפותכם, תגיעו לנכס לתהליך ההתמחרות. זהו המכרז, שהזוכה בו, קונה את הנכס. חשוב לציין שהשופט שמונה לתיק בוחן את ההצעה, ובסמכותו לבטל את הזכיה.

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס