לחצו למכרזים לעסקים
תתחילו לחפש...
להרשמה חינם לחץ כאן
25
כונספרי מאמרים דירות מכונס נכסים כאפיק השקעה כדאי

דירות מכונס נכסים כאפיק השקעה כדאי

 קניית דירה מכונס נכסים, נותנת מספר אופציות לרווח. הכנסו לכונס Free ותלמדו איך גם אתם תוכלו להרוויח.

ישראלים אשר מחפשים אפיקי השקעה מניבים וכדאיים, מחפשים הזדמנויות שונות, ובשנים האחרונות גילו המשקיעים את אתרי הדירות בכינוס נכסים. אם בעבר פורסמו דירות מכונס נכסים במודעות הלוח בעיתונים, ובמדורי הכלכלה בעיתונים השונים בארץ, הרי שהיום האתר הרשמי של כונס פרי מאגד את המידע. האתר כונס פרי, נולד מתוך מטרה לספק אתר איכותי, מקצועי ואמין, לכל המעוניינים לרכוש נדל"ן הנמצא בניהול כונס נכסים. כדאיות רכישת דירות מכונס נכסים ידועה, וניתן לרכוש נכסים במחירי "מציאה" הנמוכים ממחירי השוק עד כ- 30% . עלות נמוכה יותר, המאפשרת למשקיע להנות מתשואה ומרווחים גבוהים יותר, וכך הופכת העסקה למשתלמת במיוחד.

רווחיות גבוהה

רכישת דירות מכונס נכסים מאפשרת למשקיע לרכוש דירות במחירים הנמוכים בטווח של 15- 30 אחוז ממחירי השוק. את הדירה שקונים ניתן לשפץ בקלות, ולתקן בה פגמים כדי להעלות את ערכה, ולהחליט האם למכור את הנכס וליהנות מהכנסה גבוהה, או להשכיר את הנכס וליהנות מתשואה גבוהה לאורך זמן. יש מגוון דירות המוצעות על ידי כונס נכסים ברחבי הארץ, ואתר כונס פרי מספק את המידע הנדרש על מנת לאתר את מגוון הנכסים, ומידע על כונס הנכסים המנהל כל נכס. לאחר שמוצאים נכס מתאים למשקיע, ניתן לפנות לכונס ולהגיש הצעה. חשוב לדעת כי האחריות על בדיקת הנכס בהיבט הפיזי, המשפטי, ההנדסי והתכנוני, חל על הרוכש, ולכן יש לבדוק במשנה זהירות את הנכס והרישומים עליו. רכישת נכס במציאות של היום, במחיר הנמוך ממחירי השוק, מאפשרת למשקיעים להרוויח סכום כסף לא מבוטל, וליהנות משירות מקצועי וממידע רלוונטי הניתן באתר כונס פרי, אתר מקצועי ואמין הפועל במתכונת שונה, ופועל על פי היתר הלכתי מיוחד.

סיכון מחושב 

משקיעים המחפשים השקעות מניבות בנדל"ן יכולים לפנות לאתר הרשמי של כונס פרי, שהוקם לטובת המשקיעים ועבור כל האנשים המחפשים פתרון לרכישת נדל"ן במחיר נוח ומשתלם, תוך לקיחת סיכון מחושב וליווי מקצועי, איכותי ואמין, עד הדרך לקניית הנכס בצורה בטוחה ונכונה לרוכש.     

מאמר של כונס פרי על רכישת דירה מכונס נכסים

דירות מכונס נכסים

האמור לעיל מהווה תיאור כללי ובלתי ממצה של הליך כונס נכסים והוא אינו מתיימר להקיף את הנושא בכללותו. לא תהיה למקבל המידע המפורט לעיל כל טענה, תביעה או דרישה כלפי אתר כונס פרי 

כונס free - כונס הנכסים הרשמי
טלפון: 072-3201266

x המבצע לזמן מוגבל!

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו 25 ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים עכשיו ונהנים מ 25 ימי ניסיון חינם בכל לוחות האתר רכב נדלן ויד שניה מכונס